
Refi
Jelölt: Demter Előd
Kampányfőnök: Koszti Tamás
Stáb: Kakassy Szidónia, Dénes Artúr, Forgács Csenge
Aztán belendült a többi suli csapata is…Például a K.A.B.B.E., vagyis a pallósokból álló Kordonka Alias Budapesti Bozgor Egyesület. Felmerül a kérdés, hogy ez valójában mit takar, de reményeink szerint hamarosan kiderül. Addig is elárulták, hogy céljaik közt szerepel a baromfiak védelme, a Mountain Dew automaták kihelyezése az utcasarkakra.
Palló
Jelölt: Borbély Tamás
Kampányfőnök: Jére Ádám
Stáb: Kona, Huni, Korodi
A Gimiből a sulirádió-menedzser és barátai jelentkeztek E.K.G. ( Elszánt Kalózok a Gimiből) név alatt. Céljuk mindenféle kalózkodás engedélyeztetése, kalózrádió – Etelka FM illetve Kalóz Caffé létesítése a sulikban.
Gimi
Jelölt: Szécsi Zsolt
Kampányfőnök: Sebestyén Hunor
Stáb: Kaján Zsolt, Veimberger palfi Huba, Mihály Réka
Az utóbbi években megszokhattuk, hogy mindenik csapat a legapróbb részletekig kitalálja a kampányprogramját, ennek mondanak ellent a frappáns bányaisok. Csapatuk kampányprogramja egy mondat: „A kampányprogram az, hogy minél előbb megvehessük a ta-nügyminisztert :D”. Eme nemes egyszerűséggel jelentkeztek a diákpolgármesteri címért zajló vetélkedőre.
Bányai
Jelölt: Corodi Csongor
Kampányfőnök: Károly Róbert
Stáb: Bálint Orsolya, Biró Áron, Dénes Botond
Az egyszerűsített bemutatkozók sora még nem ért véget, hiszen a Marin Preda csapata csupán annyit árult el magáról, hogy egy „ familiá”-t fognak megtestesíteni. A család egyik tagjáról, a jelöltről fotót is sikerült szerezni, a többiekre várni kell.
A jelöltek sorába álltak spártai harcosok hű másai: SzpártáKÓS névvel. A Kós csapata az átlagnál is több főt számlál, ezért valóban van esély céljaik eléréséhez. Céljaik ugyanis mind a tanulás, tanítás, oktatás körül forognak: „Intenzív kapuberúgó tanfolyam” vagy „Szerszámfényező tanfolyam”.
Preda
A csapat: Savin Cosmin, Elisei Viorela, Chitic Ana-Maria.
A jelöltek sorába álltak spártai harcosok hű másai: SzpártáKÓS névvel. A Kós csapata az átlagnál is több főt számlál, ezért valóban van esély céljaik eléréséhez. Céljaik ugyanis mind a tanulás, tanítás, oktatás körül forognak: „Intenzív kapu berúgó tanfolyam” vagy „Szerszám fényező tanfolyam”
Kós
Jelölt: Józsa Levente
Kampányfőnök: Bíró Csaba
Stáb: Fülöp Sándor, Gál Szilárd, Benzár Márk, Geréb Beáta, Gidró Emőke, Gidó Magdolna
Nem számított meglepetésnek a már-már veteránnak számító mezős csapat jelentkezése, hiszen a minden évben jelentkező Mercédesz ismét jelölt. Csapata persze friss és üde, nevük „Grál” – bár fenntartják a pártnévváltoztatás jogát. Céljuk a diákok órabérben való kifizetését kiharcolni, illetve nem bánnák, ha a tanárok a kapuban „szalutálnának” a diákjaiknak.
Mező
Jelölt: Márton Mercédesz
Kampányfőnök: Kádár Ágnes
Stáb: Szomolyák Tamás, Berszán Barna, Andrási Attila, Bakk Árpád, Pál Krisztina
Peda
Csapatnév: Pléj Boys
Jelölt: Lőrincz Szilárd
Kampányfőnök: Kovács Zoltán
Stáb: Boga Tamás, Pethő Hunor, Mihály Domokos Barna
Kampányprogram : Indianá János
Célok: - A krokodilok kiirtása a suli WC-kből
- Kevésbé nedvessé tennénk a nyári esőt
- Kutyasztriptíz-maraton
- Szabad állampolgársági jogokat adnánk a vadállatoknak
- Szabad orgazmust mindenkinek
- Tenyérjóslógép a Patkóban fakturával
- MOBIL WC-t a Vasszékelynek
- Új szórakozóhelyeket hoznánk létre, ahol:
Dj Trab Antal
Dj Szex Elek
Dj Vég Béla
Dj Nyuszo Muszo
állandó fellépéseikkel szórakoztatnának
- Megkeresnénk elveszett kincseiteket
- Minden ránk szavazónak elküldünk meghívókat a Hicsincsre és a RetyTube-ra ... élvez veled a világ.
